OldiesHead ürünlerini gönderirken hangi kargo firması ile çalışmaktasınız?

OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi üzerinden yapacağınız yapacağınız alışverişler sonucunda siparişinizi size MNG Kargo aracılığı ile MNG Kargo güvencesi ile ulaştırıyoruz.

Siparişler yurt dışından veya KKTC'den yapılırsa gönderim yapılıyor mu?

Şu anda OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi olarak yurt dışına veya KKTC'ye kargo gönderimi bulunmuyor. Ancak en kısa zamanda sipariş gönderiminde yurt dışı ve KKTC faaliyete girecektir. 

Siparişlerde MNG Kargo dışında seçeneğiniz var mı? 

Şu an OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi olarak MNG kargo ile anlaşmamız var. Ancak ilerleyen dönemlerde farklı kargo seçeneklerini siparişleriniz için size sağlamayı amaçlıyoruz.

Sitenizden verdiğim siparişler nereden kargoya verilmektedir?

OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm ürün siparişleri Fethiye MUĞLA adresinde bulunan depomuzdan kargoya teslim ederek sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. 

Oldieshead.com üzerinden sipariş verdiğimde kargo sürecini nasıl takip edebilirim?

Sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren hem ödeme noktasından hem de MNG kargodan size bilgilendirme ve bir konfirmasyon sms yönlendirmesi yapılıyor. Özellikle MNG Kargo mesajında kargo takip numarası veriliyor. Bu takip numarası ile MNG Kargo üzerinden kargo takibi işlemini yapabilirsiniz. Kargo teslimatı ile ilgili bilgilendirme mesajı size MNG Kargo tarafından verilecektir.

Yaptığım sipariş kargo firmasının teslimatı ile adresime ulaştığında adreste bulunamamış ise ne olacak?

Eğer OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi siparişiniz için verdiğiniz adreste bulunmadığınız anda kargo teslimatı yapmak için MNG Kargo size gelirse, kargo teslimatı yapılamaz. Ancak size MNG Kargo tarafından gerekli bilgilendirme mesajı ve siparişinize ait kargoyu nereden alabileceğiniz bilgisi detaylı biçimde verilir.  

OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi üzerinden alacağım ürün için teslim tarihini öğrenebilir miyim?

Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde, sepet ve sipariş aşamasında teslimat tarihi olarak en fazla 4 gün belirlenmiştir. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 4 gün içinde ürününüz MNG Kargo tarafından adresinize ulaştırılmaktadır.

Kargodan paket hasarlı geldiğinde ne yapmalıyım?

Eğer sitemizden yaptığınız alışveriş sonrasında adresinize getirilen paket hasarlı ise teslim almayacağınız gibi kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekir. Bunun sonrasında da yaptığınız sipariş ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi verip çözüm istemelisiniz.