HAKKIMIZDA

 

Ülkemiz ve dünya genelinde klasik Amerikan otomobil tutkunu milyonlarca insan var. Klasik otomobil tutkularını yansıtacak teksil ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, oto aksesuarları arıyorlar. Otomobillerindeki zevk ve yaşam tarzını tüm yaşantısına yaymayı hedefleyenlere yönelik olarak oldieshead.com internet sitesi üzerinden destek vermeye karar verdik. Aynı desteği eskikafali.com adresinden de vereceğiz.

 

Aslında bir klasik Amerikan tutkunu kişiler tarafından kurulmuş olan Oldieshead İnternet İşlemleri Yolu ile Satış LTD. ŞTİ. iki farklı site olan oldieshead.com ve eskikafali.com ile hizmete açıldı. E-ticaret sitelerimiz aracılığı ile hem aradığınız ürünleri bulabilecek, hem de sıra dışı pek çok ürünü sipariş ederek klasik oto tutkunuzu yansıtabileceksiniz. Sizlere en kaliteli ürünleri sunma ilkesi ile yola çıktık ve her geçen gün ürün yelpazemizi artırıyoruz. Klasik oto tutkunu her birey artık aradığı ürünü müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla hizmet götüren firmamız ile rahat edecek.

 

Sitelerimiz güvenli alışveriş yapabilmeniz için veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanıyor. oldieshead.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmaktadır. Bu bilgiler veri tabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Oldieshead.com üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde yapılıyor. Yapacağınız alışverişlerde Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantajlı seçenek ile karşılaşacaksınız.

 

İletişim
Firma Adı : Oldieshead İnternet İşlemleri Yolu ile Satış LTD. ŞTİ.
Telefon : +90 516 165 50 60
Faks : +90 516 165 50 60
Adres : Ölüdeniz Mah. Yeniköy Cad. Pınara Homes No:14/1A Fethiye /MUĞLA
E-posta : info@oldieshead.com